Strona główna
Menu Dowóz Promocje Kontakt
Pizza Story Zielona Góra Pizza Story Zielona Góra
Strona główna
Sprawdź gdzie dowozimy
Zielona Góra:
Zamówienie powyżej 20zł - dowóz na terenie miasta gratis!
Zamówienie do 20zł - dowóz na terenie miasta - płatny 5zł

1. Strefa:
Łężyca, Przylep

Zamówienie powyżej 40zł - dowóz gratis!
Zamówienie do 40zł - dowóz płatny 6zł

2. Strefa:
Wilkanowo, Zawada, Stary Kisielin, Racula, Ochla, Krępa

Zamówienie powyżej 60zł - dowóz gratis!
Minimalne zamówienie 40zł - dowóz płatny 10zł

PizzaStory to najlepsze jedzenie na dowóz w Zielonej Górze. Zamówienie zawsze będzie świeże i ciepłe. Oferujemy aż 50 rodzajów pizzy do wyboru, a każdą z nich dostarczymy bezpośrednio pod Twoje drzwi. To wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli zastała Cię niedziela bez handlu, wpadli niezapowiedziani znajomi, wróciłeś po pracy do domu i nie chce Ci się gotować, organizujesz imprezę lub po prostu masz ochotę na coś smacznego. Sięgnij po telefon i wykręć nasz numer, podaj numer pizzy, której chcesz spróbować i adres dostawy.

W PizzaStory możesz zamówić jedzenie z dostawą, nie posiadając gotówki. Nasi kierowcy posiadają mobilne terminale płatnicze. Wystarczy, że podczas składania zamówienia zaznaczysz, że chcesz dokonać płatności kartą. Oznacza to koniec koszmaru odliczania końcówek i poszukiwania drobnych w portfelu. U nas zapłacisz za swój posiłek szybko i wygodnie. Po chwili będziesz mógł cieszyć się gorącym plackiem z serem i innymi pysznymi dodatkami.

W wielu przypadkach oferujemy dowóz zupełnie gratis. Podzieliliśmy miasto i okolice na kilka stref. Jedzenie na telefon w Zielonej Górze, a konkretnie w dzielnicy Stare Miasto przy zamówieniach opiewających na kwotę powyżej 20 złotych dostarczymy za darmo. Za zamówienia o niższej wartości, musisz zapłacić 5 zł. W pierwszej strefie, do której zalicza się Łężyca i Przylep, pizza zostanie przywieziona gratis, jeśli na rachunku pojawi się kwota minimum 40 zł. Jeżeli posiłek będzie kosztować mniej, nasz kierowca doliczy opłatę za jedzenie z dostawą w wysokości 6 zł. W drugiej strefie znalazły się Wilkanowo, Zawada, Stary Kisielin, Racula, Ochla i Krępa. Tu wyznaczyliśmy minimalną wartość, od której zrealizujemy zamówienie. Do wymienionych miejsc posiłek dowieziemy przy zamówieniach za minimum 40 złotych. Wtedy dowóz będzie płatny 10 zł, ale już przy kwocie 60 zł jedzenie dostarczymy za darmo.

Nasz telefon czynny jest codziennie. Od poniedziałku do czwartku, pracujemy między 12:00 a 23:00. W piątki i soboty od 12:00 do 24:00, a w niedzielę od 12:00 do 22:00. Ostatnie zamówienia przyjmujemy najpóźniej na 30 minut przed planowanym zamknięciem.